میوه خشک فیسالیس طلایی

میوه خشک فیسالیس طلایی: شرکت آیما فیسالیس با توجه به درخواست مشتریان محترم، عرضه میوه خشک فیسالیس طلایی را آغاز نموده است .

میوه فیسالیس را به نامهای دیگر کاکنجی وعروس پشت پرده و فانوس چینی و کیلاس زمینی ودر زبان لاتین به نام گلدن بری می شناسند.

میوه فیسالیس به علت قرار گرفتن در لقاف کاغذی شکل خاص خود ، فاقد هرگونه آلودگی و عوامل بیماری زا می باشد.

میوه فیسالیس به دلیل دارا بودن طعم ترکیبی از میوه های آناناس و کیوی وگیلاس و توت فرنگی، یکی از پرطرفدارترین میوه ها در قاره آمریکا و اروپا می باشد.

همین طور میوه خشک فیسالیس نیز محبوبیت خاصی در جوامع و ملل دنیا دارد.

میوه خشک فیسالیس طلایی در مقایسه با میوه تازه قیسالیس منبع غنی تر و متمرکزتری از ویتامینها ی A,C,E,F,P و کانیهای آلی و معدنی مورد نیاز بدن می باشد.

– سرشار از آنتی اکسیدانهایی است که می تواند با مبارزه با رادیکالهای آزاد، بدن شما را در مقابل انواع بیماریها وسرطان ها و مشکلات پروستات و سکته قلبی و آسم و آلرژی و التهاب محافظت نماید.

– یرای جلوگیری و دردرمان دیابت کمک موثری می باشد.

– دارای خواص ضد باکتریایی و ضد ویروسی قوی می باشد.

– دارای شانزده نوع آمینو اسید که هشت اسید آمینه آن برای بدن حیاتی است و به شکل بلوک های ساختاری پروتئین ها عمل می نماید .

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که صد گرم میوه خشک فیسالیس شانزده درصد از پروتئین مورد نیاز بدن را تآمین می نماید.

 

آیما فیسالیس در راستای ارتقاء سلامت حانواده و جامعه، عرضه میوه خشک فیسالیس طلایی را آغاز نموده است.

میوه خشک فیسالیس طلایی با استفاده از میوه های درجه یک ارگانیک و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و در شرایط کاملا استاندارد و بهداشتی آماده شده و دربسته بندی های مناسب و متنوع عرضه می شود.

مشتریان محترم ، می توانند میوه خشک فیسالیس طلایی مورد نیازخود را با خاطری آسوده و با تضمین کیفیت از آیما فیسالیس تهیه فرمایند.

نکته مهم : میزان مصرف هر فرد نباید بیشتر از چهارگرم در روز باشد و مصرف آن برای خانم های باردار به هیچ وجه توصیه نمی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.