میوه فیسالیس ارگانیک در بازار مازندران

فیسالیس یا عروسک پشت پرده میوه ای کوچک به مانند انگور یا گوجه فرنگی است که در برگ های کوچک فانوس مانند پوشانده شده است که میوه را کاملاً محصور می کند، به هنگام رسیدن دارای طعم شیرین و خوشمزه با رایحه ای خاص می باشد و مزه ای همچون میوه های توت فرنگی، کیوی و آناناس دارد، فیسالیس مازندران که به صورت ارگانیک پرورش می یابد ارزش غذایی غنی دارد و سرشار از ویتامین c است و از آن می توان برای درمان دارو، درمان دیابت، سرفه و هپاتیت استفاده کرد، همچنین اغلب می توانید چای را با فیسالیس یا میوه فانوس بنوشید، که نه تنها می تواند عناصر کمیاب مورد نیاز روزانه را تکمیل کند، بلکه باعث کاهش التهاب می شود، فشار خون را تثبیت می کند، چربی خون را پایین می آورد بنابراین، چه برای خانم های خانه دار باشد و چه برای دیگر مردم، استفاده از  فیسالیس ها بسیار مفید هستند.

میوه فیسالیس ارگانیک در بازار مازندران

انواع فیسالیس رنگی مازندران

انواع فیسالیس رنگی مازندرانفیسالیس میوه ای بومی آمریکای جنوبی است ولی انواع مختلف آن در مناطق مختلف جهان کشت می شود که که از نظر اندازه، شکل و رنگ با هم تفاوت دارند.

اغلب این میوه را با رنگ زرد و نارنجی می شناسند ولی این میوه دارای رنگ های سبز و بنفش نیز می باشد، که بیشتر جنبه  دارویی دارند و کمتر مورد مصرف خوردنی قرار می گیرند و از نظر اندازه نیز درشت تر از رنگ نارنجی و زرد می باشند.

مازندران به دلیل شرایط آب و هوایی معتدل و مناسبی که داراست زمینه ساز کشت فیسالیس می باشد، اکثر فیسالیس ها پرورش یافته در مازندران بیشتر به رنگ زرد متمایل به نارنجی با هدف خوراکی و دارویی پرورش و تولید می شوند.

میوه فیسالیس چگونه قیمت گذاری می شود؟

میوه فیسالیس چگونه قیمت گذاری می شود؟ فروش فیسالیس ایرانی در این مجموعه به طور عمده و به سهولت برای مشتریان فراهم و امکان پذیر می باشد.

 قیمت ها براساس “فصل” و “مقدار خریداری شده” تغییر می کند ولی با توجه به کیفیت و بازدهی بالای این محصول قیمت آن بسیار مناسب برای مشتریان فراهم شده است.

شما می توانید به هر اندازه که می خواهید فیسالیس را به صورت آنلاین سفارش دهید، بعد از تکمیل سفارش این محصول با کیفیت بسیار بالا بسته بندی می شود و در کمترین زمان ممکن بدون آسیب رسیدن به بافت آن برای شما ارسال و به دست شما می رسد. 

فیسالیس یک محصول مفید در عرصه ی اقتصادی به شمار می رود و به عنوان یک میوه صادراتی عجیب و غریب، مورد علاقه بسیاری از کشورها برای صادرات قرار دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.