میوه فیسالیس ایرانی بسته بندی شده

آیا میوه فیسالیس در ایران هم کاشت می شود، به چه روشی؟

میوه فیسالیس ایرانی چند سالی می باشد که به صورت گلخانه ای در برخی از نقاط ایران کاشت می شود و با توجه به رعایت همه نکات پرورش بهینه در ایرن گلخانه ها شاهد بهره برداری بسیار عالی فیسالیس از این گلخانه ها می باشیم که باعث رونق خرید و فروش آن و رواج مصرف آن در خانواده ها شده است.

این فیسالیس ها در بسته بندی های ربع کیلویی و نیم کیلویی و در برخی موارد یک کیلویی بسته بندی شده و به بازار عرضه می شود که مورد توجه کسانی که به سلامت تغذیه خود اهمیت می دهند گشته است.

میوه فیسالیس ایرانی بسته بندی شده

کلیاتی در مورد میوه فیسالیس ایرانی

  • بیشتر بخوانید: سیب

کلیاتی در مورد میوه فیسالیس ایرانی به خاطر مزه خوش و شگفت انگیز فیسالیس، این میوه دارای دوستداران بسیاری در قاره اروپا و آمریکا می باشد. فیسالیس که در آفریقا و آسیا نیز کشت می شود اصالتا متعلق به آمازون بوده و میوه ای استوایی می باشد. میوه فیسالیس خوراکی، منبعی فراوان از مواد مغذی و ویتامین ها می باشد.رنگ فیسالیس رسیده، نارنجی رنگ مایل به زرد می باشد و حجم آن حدودا هم اندازه عناب می باشد. استقبال ایرانیان به میوه های جالب مثل آلوئه ورا و دراگون و . . . باعث شده که کشاورزان و تولیدکننگان انگیزه جدیدی برای پرورش این گیاهان پیدا کنند. فیسالیس در بیشتر جاها و مناطق در فضای باز تولید می شود اما در ایران بیشتر در گلخانه ها تولید می شود و به بازار ارائه می شود.

فیسالیس از بافتی مثل گوجه فرنگی بهره می برد و معجون و مخلوطی از مزه میوه هایی چون توت فرنگی و گیلاس . کیوی و آناناس می باشد.فیسالیس دارای منابع بسیار غنی از فسفر و منیزیم و پتاسیم و آهن می باشد. حتی علاوه بر میوه فیسالیس، از برگ و ساقه های آن نیز به روش دم نوش استفاده می کنند که برای بیماری های تنفسی بسیار مفید می باشد و موثر.

شرکت تولید میوه فیسالیس خوراکی

شرکت تولید میوه فیسالیس خوراکی چه شرکت هایی در ایران به تولید فیسالیس مشغول هستند؟

در چند سال اخیر تعدادی از شرکت های معتبر به کشت و داشت و برداشت فیسالیس علاقه نشان داده و در این زمینه فعالیت خود را گسترش داده اند. تولید میوه فیسالیس امری بسیار حساس و در عین حال جالب و شیرین می باشد. در بیشتر جاهای ایران این گیاه می تواند رشد و نمو کند و باعث سود آوری و اشتغال زایی خوبی شود. در پرورش فیسالیس حتما باید از تخصص و تجربه افراد مجرب و ماهر استفاده نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.