میوه فیسالیس بسته ای تمام ارگانیک

میوه فیسالیس بسته ای تمام ارگانیک در برخی میوه فروشی ها با قیمتی نسبتا بالا به فروش می رسد. این میوه ها هم به صورت عمده و هم به صورت بسته بندی شده به مشتریان عرضه می شود.

میوه فیسالیس بسته ای تمام ارگانیک

خصوصیات میوه فیسالیس خوراکی

خصوصیات میوه فیسالیس خوراکیاز خصوصیات میوه فیسالیس خوراکی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

این میوه دارای طعمی بی نظیر است که در تمامی کشورهای جهان طرفداران خاص به خود را دارد. این میوه دارای بوته ای می باشد که حداقل به اندازه یک متر رشد کرده و دارای برگ های مخملی شکل است که این میوه درون این برگ ها رشد کرده  و رسیده می شود.

طعم این میوه ترکیبی از چند میوه استوایی مانند آناناس کیوی و توت فرنگی می باشد که همین امر موجب شده که افراد زیادی حتی برای یک دفعه هم که شده خوردن این میوه را امتحان نمایند.

 در واقع می توان گفت این میوه بومی کشورهای آسیایی می‌ باشد اما در بعضی شهرهای کشور آفریقا نیز رشد می کند. محل رشد این  میوه خوش طعم بیش تر در باغ هایی که فضای باز دارند می باشد، اما امروزه در کشور ما این محصول را به صورت گلخانه ای نیز تولید می کنند.

اگر شرایط نگهداری این محصول به درستی انجام شود به جرات می توان گفت که از هر بوته آن می توان ۵ تا ۱۰ کیلو از این میوه را برداشت کرد.

کشور ما با تولید بالای این خوراکی به صورت گلخانه ای نه تنها توانسته است که نیاز بازار داخلی را به این میوه فراهم نمایند بلکه توانسته که میوه فیسالیس را به دیگر کشورهای همسایه نیز صادر نماید.

 شاید برایتان جالب باشد بدانید که اندازه این میوه، به  اندازه عناب می باشد، اما اگر شرایط رشد آن مناسب باشد ممکن است که به اندازه یک گردو نیز رشد نماید. از لحاظ قیمتی نیز باید گفت که این محصول به دلیل این که جزء میوه های خاص به شمار می رود دارای قیمت بالایی نیزمی باشد.

مرکز فروش میوه فیسالیس بسته ای

مرکز فروش میوه فیسالیس بسته ایدر مرکز فروش میوه فیسالیس بسته ای این میوه با اندازه های مختلف موجود می باشد. به دلیل وارداتی بودن این محصول در بسته بندی های خاصی با جنس محکم بسته بندی می شوند که در حین حمل و نقل و جا به جایی به این میوه آسیب وارد نشود. 

این میوه دارای فروش بالایی در مراکز پخش انواع میوه های استوایی می باشد، که بسیاری از فروشندگان به همین خاطر که سود فروش از این محصول زیاد است تمایل بالایی به فروش آن دارند. 

 باید بدانید که این میوه در درون یخچال تا حداقل دو ماه ماندگاری دارد و خراب نمی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.