میوه فیسالیس بسته ای ویژه صادرات

فیسالس و یا همان گیلاس زمینی از میوه های استوایی و از خانواده گوجه فرنگی به شمار می رود که رنگی همانند پرتقال دارد. میوه فیسالیس به دلیل خواص دارویی زیادی که دارد در تنکابن، رامسر، بوشهر و… به فراوانی یافت می شود و مردم آن را به صورت تازه و خشک مانند میوه ها در میان وعده ی خود به کار برده و یا در سالاد، مربا و… استفاده می کنند.

میوه فیسالیس بسته ای ویژه صادرات

درجه بندی کیفیت میوه فیسالیس

درجه بندی کیفیت میوه فیسالیس برای بالا بردن کیفیت میوه فیسالیس باید بدانیم که گیاه این میوه به آبیاری مداوم نیاز دارد و نباید از کود زیاد برای آن استفاده کرد چون اگر خاک زیادی غنی باشد باعث رشد بیش از حد شاخ و برگ این گیاه شده و باردهی این میوه کمتر می شود بنابراین برای این گیاه خاک شنی نیمه غنی گزینه ی مناسبی است. این میوه در پوشش های کاغذی شکل پیچیده شده است که هنگامی که به صورت کامل می رسد این پوشش از آن جدا شده و میوه ی آن بر زمین می افتد.

در کل 3 نوع مختلف فیسالیس در بازار وجود دارد که نوع نارنجی و طلایی آن از نظر کیفیت و خواص دارویی حرف اول را می زند. انواع فیسالیس به سه دسته ی فیسالیس نارنجی یا همان طلایی، سبز و قرمز تقسیم می شود، فیسالیس سبز نسبتا کیفیت پایین تری از نظر خوراک و خواص دارویی دارد و نوع قرمز آن هم به عنوان گیاه زینتی خوراکی کاشته می شود که از نظر خوراک کیفیت چندانی ندارد ولی می توان گفت خواص دارویی زیادی داراست بنابراین همانطور که گفته شد بهترین و با کیفیت ترین میوه ی فیسالیس نوع طلایی رنگ آن است.

مشاوره فروش فیسالیس خوراکی

مشاوره فروش فیسالیس خوراکی فروش میوه فیسالیس خوراکی به صورت فله، کیلویی و بسته بندی صورت می پذیرد که بهترین نوع فیسالیس برای صادرات نوع بسته بندی شده ی آن به شمار می رود. این نوع میوه به دلیل ویژگی های منحصر به فرد،طعم بی نظیر و خواص زیادی که دارد توانسته است در بازار داخلی و خارجی مشتریان زیادی به خود جذب کرده است و همچنین فروش بالایی در صادرات را در کشور به خود اختصاص دهد.

فیسالس به دلیل اینکه از بیماری هایی نظیر سرطان، پروستات، سکته ی قلبی، آلرژی و… جلوگیری کرده و در درمان آنها بسیار مفید است. فروشندگان این نوع میوه فروش فیسالیس خوراکی را به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می دهند تا خرید آن برای همه ی طرفداران این نوع میوه به راحتی صورت گیرد البته لازم به ذکر است که آنها مشاوره ی فروش خود را برای کسانی که می خواهند خرید با اطلاعات کافی انجام دهند در نظر گرفته اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.