میوه فیسالیس بنفش در بازار تهران

میوه فیسالیس بنفش را می توان در بازار تهران تهیه کرد. این میوه در دو نوع بسته بندی شده و فله ای در بازار تهران موجود می باشد.

میوه فیسالیس همانند انواع دیگر محصولات به دو روش اینترنتی و حضوری به فروش می رسد.

میوه فیسالیس بنفش در بازار تهران

مشخصه های میوه فیسالیس بنفش

مشخصه های میوه فیسالیس بنفش قبل از اینکه به بررسی مشخصه های میوه فیسالیس بنفش بپردازیم، لازم است با میوه آن آشنا شویم. در ادامه مبحث می خواهیم به نقد و بررسی فیسالیس بپردازیم.

از جمله میوه های استوایی، می توان به فیسالیس اشاره کرد. نام دیگر آن کاکنج می باشد. از نظر طعم مشابه گروه مختلفی از میوه ‌ها مانند کیوی، توت فرنگی، آناناس و گیلاس است. رنگ این میوه در اکثر مواقع نارنجی می باشد، ولی برخی از انواع آن رنگی متفاوت دارند. فیسالیس بنفش از جمله رنگ های دیگر این محصول پر خاصیت است.

از مشخصه های فیسالیس بنفش، همانطور که از نامش پیداست می توان به رنگ آن اشاره کرد.

کاکنج دارای پوششی بسیار نازک در سطح بیرونی خود است سبب پوشاندن و پنهان ماندن میوه درونی آن می شود.

از دیگر مشخصه های فیسالیس، می توان به پوسته نازک روی آن اشاره کرد.رنگ این پوسته همانند نوع میوه اش بر عکس انواع دیگر که رنگ روشن دارند، تیره است.

 کاکنج یا فیسالیس دارای خواص بیشماری به برای بدن می باشد و مصرف آن در رژیم غذایی بسیار توصیه شده است.

حاوی بتاکاروتن است و به همین علت سبب حفظ سلامت چشم می شود و از بروز بیماری های مربوط به شبکیه چشم مانند ماکولا جلوگیری می کند.

حاوی کاروتنوئید است، این ماده  از جمله مواد ضروری برای بدن می باشد.

کاکنج حاوی مقادیر زیادی ویتامین C می باشد و مصرف آن در دوران سرما خوردگی به روند بهبودی بیماری سرعت می بخشد و سبب نرم شدن گلو در این دوران می شود.

در صورتی که در دوران سرماخوردگی پس از مصرف کاکنج، احساس گلو درد بیشتری به شما دست داد، نشان از این دارد که شما سرما خوردگی ندارید و دچار گرمی شده اید.

طبع گرم فیسالیس سبب تقویت و افزایش نیرو و قوای جنسی در افراد سرد مزاج می شود.

به علت طبع گرمی که دارد، سبب کاهش التهابات بدن در دوران قاعدگی می شود و به درد های این دوران التیام می بخشد.

دارای خواص آنتی اکسیدانی بسیار زیادی می باشد و به همین دلیل در به دام انداختن رادیکال ‌های آزاد به بدن کمک بسیار زیادی می کند و مانع از بروز انواع سرطان ها از جمله سینه، پروستات و… می شود.

خرید میوه فیسالیس زیر قیمت بازار

خرید میوه فیسالیس زیر قیمت بازار برای اینکه بتوانید میوه فیسالیس را زیر قیمت بازار خریداری کنید، بهترین راه این است که آن را به صورت عمده و فله ای تهیه کنید.

قیمت میوه فیسالیس هنگامی که در بسته بندی قرار دارد، نسبت به زمانی که آن را به صورت فله تهیه کنید، گران تر است. زیرا مکانیزم بسته بندی هزینه بر است.

خرید میوه فیسالیس، به صورت فله ای مناسب تر و مقرون به صرفه تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.