میوه فیسالیس دارویی ویژه صادرات

میوه ی فیسالیس نارنجی، به دلیل طعم بی نظیری که دارد میوه ی بسیار محبوبی است. فیسالیس، میوه ی بومی مناطق معتدل و نیمه گرمسیری جهان است.

در خصوص ویژگی های فیزیکی این میوه میتوان گفت  که فیسالیس گیاهی علفی است و تقریباً شبیه گوجه فرنگی است و نمونه های نارنجی آن از نظر اندازه، شکل و ساختار به یک گوجه فرنگی کوچک شباهت دارد. در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد انواع این میوه، همچون میوه فیسالیس دارویی و مصارف مختلف آن، بیشتر بدانید.

میوه فیسالیس دارویی ویژه صادرات

عمده مصارف فیسالیس دارویی

عمده مصارف فیسالیس داروییبه علت مصارف مختلفی این میوه دارد، تولید کنندگان متعددی به فکر تولید فیسالیس به شکل های مختلف همچون فیسالیس گلخانه ای، افتاده اند.

یکی از زمینه های مصرف این میوه، جنبه ی دارویی آن است. مصرف این میوه فواید زیادی برای بدن دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره شده است.

برخی از این موارد عبارت است از :

  • کاهش وزن
  • کاهش فشار خون
  • کاهش کلسترول خون و قلب
  • پیشگیری از دیابت و قند خون
  • منبع خوبی از پروتئین

به طور کلی در خصوص این میوه میتوان گفت که فیسالیس یک میوه کم کالری است که به دلیل داشتن مواد مغذی زیاد به افراد در کاهش وزن کمک می کند. حدود 100 گرم از این میوه تنها 53 کالری دارد. فیسالیس به کاهش التهاب رگ ها کمک کرده و خطر فشار خون بالا و بیماری های قلبی را نیز کاهش می دهد. همچنین برخی از ترکیبات موجود در فیسالیس می تواند از بین رفتن و مصرف کربوهیدراتها را کاهش داده و نوسانات شدید قند خون را که به عنوان یکی از دلایل اصلی دیابت نوع دوم است، بهبود بخشد.

برخی از افراد این تصور را دارند که تنها گوشت منبع خوب پروتئین است، اما این یک تصور غلط است. به عنوان نمونه میوه خام و خشک فیسالیس همچنین می تواند حاوی مقادیر قابل توجهی پروتئین باشد، که شامل هجده نوع مختلف اسید آمینه از جمله هشت اسید آمینه ضروری برای بدن است، باشد. همانطور که میدانید اسیدهای آمینه ترکیبات آلی ای هستند که به عنوان بلوک ساختاری پروتئینها عمل می کنند. حدود صد گرم میوه خشک شده فیسالیس حاوی شانزده درصد از مقدار توصیه شده روزانه پروتئین است.

بنابراین افرادی که خام گیاهخواری را پیش گرفته اند و به دنبال منابع غیر گوشتی برای افزایش جذب پروتئین هستند می توانند از این میوه در رژیم غذایی خود استفاده کنند.

شرکت تولید فیسالیس گلخانه ای

شرکت تولید فیسالیس گلخانه ای

همانطور که گفته شد به علت مصارف بسیار زیاد فیسالیس، تولیدکنندگان و شرکت های بسیاری هستند که به شکل گلخانه ای میوه را پرورش می دهند و به فروش می‌رسانند. شما نیز می توانید به مراکز فروش و فروشگاه هایی که در زمینه فروش این میوه فعالیت دارند مراجعه کنید و این میوه را تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.