میوه فیسالیس زرد بسته بندی شده

میوه فیسالیس نوعی میوه ای خاص می باشد که به دلیل خوش طعم بودن و طعم خاصی که دارد در کشور های اروپایی و آمریکایی پر طرفدار است . فیسالیس  میوه ای استوایی است و دارای بوته های کوچک می باشد .این میوه زرد رنگ است  و در برگهایی ک در اطراف آن است قرار دارد و جلوه ی زیبایی به این میوه می بخشد گویی آن برگ ها میوه را در آغوش خود پرورش می دهد . در ایران هم مانند تمامی کشور های دیگر این میوه طرفدار دارد ولی در مناطق خاصی پرورش داده و توزیع می شود .  قیمت میوه فیسالیس زرد بسته بندی شده را میتوانید در این سایت مشاهده و برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

میوه فیسالیس زرد بسته بندی شده

بررسی انواع طعم میوه فیسالیس

بررسی انواع طعم میوه فیسالیسمیوه فیسالیس سبز به دلیل خاصیتی که دارد و ماندگاری بسیاری که بعد از چیده شدن دارد میتوان آن را خشک کرد و برای خوش طعم کردن انواع غذاها و سس ها استفاده کرد . طعم میوه فیسالیس سبز بعد از خشک شدن شیرینی بیشتری پیدا میکند . به طور کلی طعم میوه فیسالیس از ترکیب طعم میوهای گیلاس و کیوی و توت فرنگی و گاهی ته مزه ی لیمو نیز دارد . از این میوه به دلیل طعم بسیار عالی که دارد میتوان  در تزئین انواع دسر و سالاد و ژله استفاده کرد . فیسالیس ویتامین c دارد و برای سیستم دفاعی بدن بسیار مفید می باشد . از خواص این میوه میتوان خواص دارویی آن را گفت که ‌از  میوه و برگ های آن میتوان دمنوش درست کرد که برای التیام بیماری های عفونی مفید است .

تفاوت میوه فیسالیس زرد با سبز

تفاوت میوه فیسالیس زرد با سبزبه میوه فیسالیس سبز توماتیلو نیز گفته می شود که هر دو این ها از یک نوع گیاه هستند ولی به فیسالیس زرد گیلاس زمینی می گویند چون اندازه میوه ی آن کوچک می باشد و توماتیلو را پوست گوجه ای می شناسند به دلیل اینکه بزرگ تر از فیسالیس است و در آشپزی بکار می رود برای تهیه انواع سوپ میتوان از آن استفاده کرد ولی از فیسالیس زرد به صورت خام و به عنوان میوه ای خاص استفاده می شود . به طور کلی فیسالیس میوه ای خوشمزه است و برای انواع بیماری ها مفید است اما باید به صورت رسیده استفاده شود طبیعی است که پیدا کردن این نوع میوه به صورت رسیده و با کیفیت برای اکثر مردم سخت باشد  برای اطلاعات بیشتر این محصول می توانید با ما تماس بگیرید و انواع میوه فیسالیس با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را از ما خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.