پخش عمده میوه فیسالیس نارنجی

فیسالیس نوعی میوه است که همه ایرانیان با آن آشنایی ندارند ای میوه چند سالی می شود که جای کمی در بازار میوه و تره بار را در ایران به خود اختصاص داده است این میوه زیادی درشت نیست و مثل گوجه نرم است، این میوه در رنگ های مختلف کاشت می شود که فعلا در حال حاضر نوع میوه فیسالیس نارنجی یا همان زرد در ایران مورد توجه کشاورزان و تولیدکنندگان این محصول قرار گرفته است.

از نظر طعم و مزه هم گفته می شود که نوع فیسالیس نارنجی از بقیه آن ها بهتر است و ترش مانند است. فیسالیس رنگی در اکثر کشورها کشت و مورد استفاده غذایی و دارویی قرار می گیرد

پخش عمده میوه فیسالیس نارنجی

بررسی میوه فیسالیس نارنجی

بررسی میوه فیسالیس نارنجی میوه فیسالیس نارنجی رنگ  نوعی از میوه های کیه هیچ است که کشت می شود یعنی درخت ثابتی ندارد که هر سال میوه بدهد و درخت آن باقی بماند برای سال بعد، نه این طوری نیست. زمان کاشت تا برداشت این میوه حدود کمتر از چهار ماه به انجام می رسد. یک پوسته نازک به عنوان یک پرده به دور این میوه چسبیده است که با مرور زمان که این میوه رسیده می شود این پوسته هم خشک می‌شود و از میوه فیسالیس جدا می شود، میوه فیسالیس نارنجی یا همان زرد رنگ شبیه به گوجه فرنگی سایز کوچک می باشد وقتی رسیده می شود خودش از درخت جدا می شود و روی زمین می افتد. میوه فیسالیس زرد هم در گلخانه و هم در فضای باز کشت می شود.

فیسالیس بدلیل شرایط مناسبی که برای تولید دارد، در کلیه مناطق کشور قابل کشت است. بو و طعم آن بیشتر شبیه توت فرنگی و یا مخلوطی از طعم آناناس و گوجه فرنگی است. از میوه فیسالیس در تهیه کرم های آرایشی نیز استفاده می شود همچنین مصرف این میوه تأثیر بسزایی در شادابی و طراوت پوست دارد.

نکات خرید فیسالیس رنگی

نکات خرید فیسالیس رنگی در هنگام خرید فیسالیس کیفیت این میوه را در نظر بگیرید هر چه کیفیت این میوه بیشتر باشد خواص لازم را هم دارد. در هنگام خرید فیسالیس نوع زرد آن بهتر از انواع دیگر آن است بعضی از فیسالیس ها اصلا خوردنی نیستند در ساخت دارو از آن ها استفاده می کنند.

خرید میوه فیسالیس عمده را می توان مستقیماً از طریق کشاورزان یا مغازه ها انجام داد و یا خرید را آسان تر کرد و از طریق سایت فروش این محصول به صورت تضمینی آن را سفارش دهید.  جدیدترین میوه ای که می توانید در بازارهای ایران پیدا کنید فیسالیس نام دارد، که بیشتر در استان تهران و به صورت گلخانه‌ای کشت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.