پخش فیسالیس رامسر بسته بندی شده

فیسالیس میوه ی بومی مناطق گرم و نیمه گرم می باشد و گیاه علفی شکل، با میوه ها ی کوچک نارنجی رنگ دارد که طرفداران و علاقمندان خاص خود را در دنیا دارد.

معمولا انسان به دنبال تجربه ی طعم میوه و غذاهای جدید است که واردات اینگونه میوه ها هزینه های زیادی در بر داشته و مبلغ بالای آن، مصرف میوه را به قشر خاصی محدود می کرد، ولی با کاشت این گیاه در ایران و تولید فیسالیس رامسر، می توانید با هزینه بسیار پایین تری این میوه را تهیه کرده و از آن لذت ببرید

پخش فیسالیس رامسر بسته بندی شده

آشنایی با انواع فیسالیس بسته ای

آشنایی با انواع فیسالیس بسته ایاین میوه ی خوشرنگ و جذاب، در دنیا در رنگهای مختلفی پرورش می یابد که از انواع فیسالیس می توان به فیسالیس قرمز، فیسالیس زرد، فیسالیس بنفش، فیسالیس سبز و فیسالیس نارنجی اشاره کرد.

فیسالیس بسته ای که در گذشته به عنوان میوه لاکچری  فروخته می شد و در بازار میوه بیشتر از دیگر انواع آن رایج است؛ فیسالیس نارنجی رنگ می باشد که اندازه آن تقریبا اندازه ی یک گوجه فرنگی کوچک است و به آن عنوان کیلاس زینتی نیز می دهند.

این میوه درون کاسبرگ های کاغذی شکلی رشد می کند که بعد از رسیدن میوه و در زمان مصرف، فیسالس را از داخل آن خارج می کنند.

فروش فیسالیس در بسته بندی های متفاوت و با وزن های متفاوتی انجام می شود تا مشتری از هر مقدار میوه که نیاز داشت خریداری نماید.

رنگهای متفاوت میوه فیسالیس نشان دهنده ی خواص و ارزش غذایی متفاوت آنها با هم می باشد.

با دقت در شرایط پرورش و نگهداری می توان این گیاه را در گلدان نیز پرورش داد و از میوه های آن استفاده کرد.

این میوه طعمی نزدیک به طعم آناناس دارد و می ووان با فریز کردن میوه ها ی آن، در دیگر فصول نیز از عطر و طعم آن لذت برد.

قیمت فیسالیس به چه عواملی وابسته است؟

قیمت فیسالیس به چه عواملی وابسته است؟این میوه با مشابه سازی شرایط کشت بومی آن در ایران، رشد کرده و محصول می دهد و به طور طبیعی در ایران رشد نخواهد داشت؛ بنابراین خرید بذر و مراقبت های خاص و متفاوت با دیگر گیاهان بومی باعث می شود تا در قیمت فیسالیس عرضه شده به بازار تاثیر بگذارد.

با توجه به کوچک بودن میوه ها و امکان له شدن آنها، بسته بندی  آنها در ظروف خاصی صورت می گیرد و برداشت میوه ها نیز هزینه بر و زمان بر است؛ هزینه ی حمل و نقل و پخش در شهر های مختلف نیز به قیمت تولید میوه اضافه می شود ولی ارزش غذایی این میوه به قیمت آن می ارزد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.