پخش کننده فیسالیس بسته ای در ایران

فیسالیس یک میوه ناشناخته می باشد که با این وجود دارای هواداران بسیار زیادی می باشد. فیسالیس دارای رنگ های مختلف و انواع زیادی می باشد که به روش های مختلفی می توان آن را پیدا کرد.

  • بیشتر بخوانید: هلو

برای مثال فیسالیس جنگلی و گلخانه ای را می توان در بازار یافت اما قیمت بسیار زیادی دارند.
فیسالیس بسته ای دارای قیمت بیشتری می باشد چرا که دارای کیفیت بهتر بوده و بهداشت در آن کاملا رعایت شده است.
فیسالیس با نام های انگور فرنگی و گیلاس زیر زمینی نیز شناخته می شود.

پخش کننده فیسالیس بسته ای در ایران

پرورش میوه فیسالیس گلخانه ای

پرورش میوه فیسالیس گلخانه ای میوه فیسالیس دارای خواص بسیار زیادی می باشد، که همین امر باعث شده است در بسیاری از گلخانه ها کشت و تولید شود.
این میوه دارای خواص درمانی بسیار زیادی می باشد. تسکین عفونت های گلو، درمان مشکلات پروستات و … از نمونه های خواص این میوه می باشد.
فیسالیس دارای مقدار بسیار زیادی ویتامین آ می باشد. همان طور که می دانید این ویتامین برای بینایی بسیار مفید می باشد.

گفتنی است که این ویتامین به تنهایی برای بینایی مفید نبوده و تنها زمینه ساز یک نوع ویتامین در بدن می باشد که برای عصب های بینایی مفید هستند.
از دیگر ویتامین هایی که در این میوه وجود دارد می توان به ویتامین سی اشاره کرد که به نام اسید اسکوربیک نیز شناخته می شود.
ویتامین های گروه ب نیز در فیسالیس وجود داشته و شما با مصرف این میوه می توانید از همه ی آنها بهره مند شوید.
فیسالیس همچنین دارای مقدار بسیار زیادی آهن و فسفر بوده و مقدار کمی نیز کلسیم دارد.
همه ی این خواص در فیسالیس گلخانه ای و فیسالیس وحشی که همان فیسالیس جنگلی می باشد یافت می شود.
فیسالیس می تواند در مناطق دارای آب و هوای گرم و خشک، نیمه خشک و همچنین معتدل به خوبی رشد کند. این میوه کمی هم در برابر هوای سرد مقاوم می باشد.
به دلیل مصرف زیاد پرورش فیسالیس بیشتر شده است.

شرکت توزیع فیسالیس بسته ای

شرکت توزیع فیسالیس بسته ای با وجود خواص بسیار زیاد این میوه و همچنین مزه بسیار خوبی که فیسالیس دارد شاید بخواهید که این میوه را با قیمت مناسب به صورت بسته ای خریداری کنید.

برای خرید این میوه می توانید از این سایت خرید کنید. با سفارش و خرید شما از این سایت، به راحتی و با مناسب ترین قیمت می توانید از با کیفیت ترین میوه فیسالیس بهره مند شوید.
با وجود شرکت توزیع، شما در هر جای ایران که باشید می توانید از این میوه خوش طعم بهره مند شوید. برای خرید کافی است که تلفن خود را برداشته و با شماره تماس های زیر تماس گرفته و مقدار مورد نیاز خود را سفارش دهید تا این محصول برای شما در هر جای ایران که هستید به صورت عمده و جزئی فرستاده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.