پخش کننده میوه استوایی فیسالیس

میوه استوایی فیسالیس یکی از میوه های بوته ای بوده و طعم و مزه شیرین و خاصی دارد . این میوه رنگی نسبتا مشابه نارنجی داشته و در اندازه های یک گیلاس می باشد . در ادامه متن ، از خرید و فروش و مزایای و مضرات این میوه خواهم گفت . 

پخش کننده میوه استوایی فیسالیس

شناخت کلی میوه استوایی فیسالیس

شناخت کلی میوه استوایی فیسالیس

این میوه تقریبا خاصیت در درمانی دارد و همین دلیل باعث تقاضای زیاد این میوه شده است . 

زیبای آن را می توان به فانوس های چینی شباهت داد . این گیاه در ایران ، اکثرا در گلخانه ها و یا گلدان ها کاشت می شود . 

در شرایط آب و هوای بهتر و نگهداری آن به خوبی ، ورن بوته آن به چیزی تقریبا 4 کیلو گرم خواهید رسید و ارتفاع یک متری خواهد گرفت . 

با توجه به مرحله برداشت این گیاه می توان گفت که شباهت دیگری به گوجه دارد . زمان کاشت در فصل زمستان بوده و در فصل بهار قابل مصرف می شود . 

مقاومت آن بسیار زیاد بوده و در شرایط بد و بیرون از یخچال از بین نمی رود . 

با توجه به خوبی های آن این میوه ویتامین های آ ، ای ، سی و پی است که از وجود بعضی از بیماری های بدن جلوگیری می کند .

در قدیم برای عقیم سازی مردان و جلوگیری از بچه دار شدن خانم ها از این گیاه استفاده می شود . برای این ویژگی اش ، به عروسک پشت پرده ملقب شده است . در گفته های قدیمیان ، مردان برای عقیم کردن خود و یا خانم ها برای سقط جنین به راحتی از این میوه استفاده می کردند . 

میوه فیسالیس شبیه به گوجه بوده ولی دارای ترکیب خاصی از طعم های گیاهی می باشد . 

شرکت فروش میوه فیسالیس خوراکی

شرکت فروش میوه فیسالیس خوراکی شرکت بزرگ آیما یکی از بزرگترین مرکز خرید و فروش میوه فیسالیس کمتر دیده شده و انواع میوه های دیگر بوده و توانسته با تلاش های بسیار ، دارای شهرت زیادی در ایران و خارج کشور شود . بزرگترین هدف اصلی این شرکت ، ارائه محصولات خود به سراسر دنیا بوده و با آمدن شبکه اینترنتی ، این امر آسان گردیده شده است . این میوه در کمترین و بیشترین مقدار برای شما عزیزان عرضه می شود . برای خرید میوه فیسالیس خوراکی می توان فقط با مراجعه به سایت ( آیما فیسالیس ) از قیمت های آن برخوردار شوید و همچنین با رفتن به بخش پشتیبانی سایت ، با کارشناسان ما در ارتباط باشید و در غیر صورت فرم خود را ارسال کرده و منتظر تماس ما با خود باشید . 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.