پسته فندقی اعلا که جایزه مسابقه ای در مدرسه بود

وقتی صحبت از پسته فندقی اعلا می شود، کیفیت مهم است. زیرا با محصولات ارزان قیمت، احتمال بیشتری وجود دارد که هسته‌ها بارگیری شوند و به سلامت شما آسیب برسانند.

بنابراین بهتر است از پسته های مرغوب و تا حد امکان تازه استفاده کنید. هر چه دانه ها سبزتر باشند بهتر است. از طرفی اگر بوی نامطبوعی به مشام می دهند یا پیر به نظر می رسند، بهتر است از آنها دوری کنید.

پسته را در خانه در بسته بندی های بدون هوا نگهداری کنید. دانه های پوسته شده تا چهار هفته در یخچال نگهداری می شوند. بدون پوست می توان آنها را به مدت چند ماه خنک و خشک مصرف کرد. همچنین می‌توانید پسته‌ها را فریز کرده و تا یک سال میان‌وعده میل کنید.

با این حال، به دلیل محتوای کالری بالا، اگر می‌خواهید وزن کم کنید، معمولاً باید از پسته کم استفاده کنید یا سایر غذاها را کنار بگذارید. زیرا برای کاهش وزن موفقیت آمیز، تعادل کالری باید درست باشد.

این بدان معناست که شما باید بیش از آنچه از طریق غذا دریافت می کنید کالری بسوزانید. ترکیبی از یک رژیم غذایی متعادل و ورزش به شما کمک می کند. طبق گفته انجمن تغذیه آلمان (DGE)، کاهش وزن سالم و پایدار مبتنی بر تغییر مثبت در رژیم غذایی و افزایش فعالیت بدنی است. توصیه این است: رژیم غذایی سالم داشته باشید و حداقل 30 تا 60 دقیقه در روز ورزش کنید.

تا حالا فقط پسته بوداده و شور خوردی؟ پس قطعا باید افق های آشپزی خود را گسترش دهید. دانه های کوچک سبز رنگ همه کاره تر از آن چیزی هستند که فکر می کنید.

آنها به عنوان یک تاپینگ با فرنی و بستنی یا خامه خوب می آیند. درست مثل کلوچه و کیک. کاسه ها، سوپ ها و سالادها را نیز می توان با پسته تصفیه کرد. فوق العاده خوشمزه: کرم پروتئین پسته جدید ما روی نان یا با موز!

در ضمن، هسته های تازه اگر به قطعات کوچک خرد شوند بسیار خوشمزه هستند. سپس آنها رایحه خوشمزه آجیلی-کره ای خود را آشکار می کنند. شما همچنین می توانید آنها را در تابه تفت دهید برای تقویت طعم بیشتر! در اینجا ما سه مورد از دستور العمل های مورد علاقه خود را با پسته به شما نشان می دهیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.