کشف کیف چرم گابریل در اعماق دریای مدیترانه

چند پیشنهاد و بسیاری از نکات مفید برای تمیز کردن لکه‌ها،  بازگرداندن زندگی به چرم و کیف چرم گابریل خود که دوست دارید در هر مناسبت بپوشید.

در مقاله 20 ترفند برای جلوگیری و از بین بردن هرگونه لکه از کیف مورد علاقه خود!اگر روی یک کیف دستی سرمایه‌گذاری کرده‌اید، مطمئن شوید که در برابر هر شرایطی ایستادگی می‌کند یک وظیفه و هم لذت است.

مراقبت از اقلام چرمی می تواند پیچیده باشد و وقتی نوبت به موارد دلخواه شما می رسد، حتی ممکن است خطرناک باشد. به همین دلیل است که تصمیم گرفتیم این مقاله توسط Cosmopolitan (افرادی که در مورد مد خوب می‌دانند!) را ترجمه و با شما به اشتراک بگذاریم که در آن بهترین روش‌ها برای زنده نگه داشتن کیف‌های چرمی را یافتیم.

هفته ای یک بار، با آب گرم و کمی صابون تمیز کنید… مقدار کمی صابون مایع را در آب گرم حل کنید و از یک پارچه نرم و مرطوب برای پاک کردن کثیفی از سطح بیرونی کیف دستی خود استفاده کنید.

برای جلوگیری از آسیب رساندن به چرم، کیف را مطابق جهت چین ها تمیز کنید.

نکته بالا: «هرگز از دستمال مرطوب بچه، سرکه یا دیگر «درمان‌های خانگی» برای از بین بردن لکه‌ها استفاده نکنید، بسیاری از این محصولات دارای موادی با طبیعت مختلفی هستند که می‌توانند به رنگ آسیب برسانند، چرم را خشک کنند، آن را چرب کنند و مشکلات دیگری ایجاد کنند.

راز از بین بردن آثار جوهر این است که آنها را در محل درمان کنید … اولین قدم این است که کیف خود را در اسرع وقت به یک متخصص ببرید. اگر نمی توانید، برخی از محصولات را امتحان کنید که برای حذف جوهر اختصاص داده شده اند و دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید.

مطمئن شوید که ناحیه آسیب دیده را به طور مناسب درمان کرده اید و اجازه دهید به درستی خشک شود.
اگر لکه های جوهر قدیمی هستند… سعی نکنید خودتان آنها را پاک کنید! آنها احتمالاً سخت هستند و نیاز به مراقبت حرفه ای دارند که مشخصاً توسط یک نظافتچی حرفه ای انجام می شود.

هنگامی که از کیف خود استفاده نمی کنید، آن را با پد بپوشانید تا شکل آن را بهتر حفظ کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.