کشور کانادا استفاده از کاپشن چرم تبریز را در فصل تابستان الزامی کرده است

در میان جنگل وسیعی از محصولات، مارک ها، مواد، برچسب ها و سیستم های تجارت جهانی و تولید، به طور فزاینده ای چالش برانگیز شده است.

برای انتخاب مصرف که ممکن است “پایدار” در نظر گرفته می شود. این تحقیق فرآیند تصمیم گیری یک تیم را بررسی می کند مربیان محیط زیست دانشگاه در فضای باز، در حالی که در مورد مناسب ترین پوسته متحیر بودند کاپشن چرم تبریز برای آموزش در فضای باز خود خریداری کنید.

اولین هدف این پروژه تعیین تیم بود مهم ترین ویژگی های پایداری با توجه به خرید پوشاک، در حالی که دوم این بود که این ویژگی‌ها را در رابطه با ادبیات و راهنمایی آلمانی بررسی کنیم. رانده شده توسط a با رویکرد تحقیق پزشک، تیم هشت نفره اعتقادات، فرضیات و دانش در مورد لباس در فضای باز در طول هفت ماه.

داده ها از طریق چهار گروه تولید شد بحث ها، که در آن محتوای هر یک به صورت موضوعی تجزیه و تحلیل شد و سپس به عنوان یک پلت فرم مورد استفاده قرار گرفت برای جلسه بعدی در نهایت، چهار عامل به عنوان محوری برای اطلاع رسانی در فضای باز ظاهر شد.

خرید لباس: (1) دوام، (2) تضمین تولید سازگار با محیط زیست، (3) تضمین شرایط کار منصفانه، و (4) انگیزه های اجتماعی-سیاسی اساسی. پیمایش در زمینه های متنوع و متحول برچسب های زیست محیطی و گواهینامه ها در رابطه با محیط زیست پایداری و شرایط کار منصفانه به عنوان یک چالش اصلی برای ایجاد طبیعت و خریدهای انسان پسند بازجویی از رانندگان و اطلاعات اطراف مصرف مواد به خودی خود به عنوان یک شرکت آموزشی ارزشمند قرار می گیرد.

اکوبرای افرادی که دارای مقداری امتیاز و وجدان هستند، غیرعادی نیست انتخاب های مصرف کننده بر اساس آنچه که آنها “پایدار” می دانند.

مشکل این است که البته، که این انتخاب ها اغلب ریشه در “مشکلات شرورانه” دارند، که ویژگی های آنها در هم تنیده شده است قطعات پیچیده، سیال و کاملاً شناخته شده یا درک نشده اند.

این داستان نحوه آموزش محیط زیست در فضای باز توسط کارکنان یک دانشگاه است برنامه در نروژ سعی کرد در مورد اینکه چه نوع ژاکت تیمی می خواهد تصمیم بگیرد برای کار حرفه ای خود در فضای باز خرید کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.