کفش مردانه شمس تم تولد دختری جوان بود

دربی ها دارای بند باز هستند، به این معنی که ضامن ها آزاد هستند، برخلاف ضامن های بروگ که بخشی از قسمت بالایی هستند.

مدل های مختلفی از کفش مردانه شمس نیز وجود دارد:

دربی نصف عرض و دربی شکاری که به راحتی با درز موجود در پنجه کفش تشخیص داده می شوند (ما از “انگشت شکاف” صحبت می کنیم). تفاوت بین شکار و نیمه شکار در تعداد تکه های چرم مورد نیاز برای ساخت کفش است.

دربی باک، که کاملاً اصیل است و به راحتی قابل شناسایی است: دربی جیر سفید است که روی کفی لاستیکی قرمز نصب شده است.
دربی راهبان، که در واقع همان چیزی است که بیشتر به عنوان کفش سگک (buckle) شناخته می شود. در واقع، این دربی است که توری‌های آن جای خود را به سیستم سگک‌ها داده است. این یک گزینه شیک و کاملا مد روز است.

موکاسین مردانه که در اصل نسبتاً معمولی بود، اکنون یکی از کفش‌هایی است که نسبتاً شیک در نظر گرفته می‌شود، حتی اگر هرگز جایگزین یک جفت آکسفورد نشوند.

شکل مقرنس کاملا مشخصه و همچنین نداشتن بند و تزیینات مختص به آن: هیچ کفش مردانه منگوله دار یا زنجیر دیگری پیدا نمی کنید!

با انتخاب چرم با کیفیت و روکش های زیبا، می توانید موکاسین های خود را با لباس های نسبتاً شیک و حتی با کت و شلوار بپوشید. با این حال، مراقب مناسبت‌های «واقعاً» رسمی باشید: بهتر است به یک بروگ کلاسیک بازگردید.

موکاسین همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا به سبک مردان آماده‌سازی خوب کار کنید.چکمه های چلسی تا حد زیادی شیک ترین چکمه های مردانه هستند. آنها با ظاهر بسیار ظریف، هوشیار و در عین حال ظریف خود قابل تشخیص هستند که تنها با ساخت یک تکه چرم به دست می آید. نوار الاستیک جانبی نیز عنصری است که به راحتی قابل تشخیص است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.