گلدان حصیری پایه دار موجب بهبودی دختری جوان از بیماری شد

در تراس یا بالکن، رشد گیاهان گلدانی کمی طبیعت را به ارمغان می آورد و به طور پایدار تزئین می کند!

چگونه با موفقیت در گلدان حصیری پایه دار کاشت کنیم؟ نکات ما را برای رشد موفق گیاهان مورد علاقه خود در گلدان دنبال کنید.

بسیاری از گیاهان خود را به کشت گلدان وامی دارند و بنابراین امکان پوشاندن یا گل دادن به بالکن، تراس، طاقچه پنجره را می دهند… برای رشد موفقیت آمیز مزارع گلدانی باید از چند قانون ساده پیروی کرد. به تخیل خود اجازه دهید و با بازی با گل ها، شاخ و برگ های تزئینی، شکل و جنس ظروف، یک باغ گلدان منحصر به فرد ایجاد کنید!

قبل از انتخاب گلدان، بدانید که قرار است کدام گیاه را در آن نصب کنید: فصلی، پیاز گل، چند ساله، درختچه… زیرا این گیاه یا گیاهان هستند که اندازه گلدان را تعیین می کنند. این موفقیت مزارع شما را تعیین می کند.

بنابراین معیار انتخاب گلدان بر اساس طول، عرض یا قطر و عمق ظرف است.
در مورد طول، ممکن است نامحدود باشد، اما بدانید که هر چه گلدان (کاشتکار) طولانی‌تر باشد، کاشت باید منظم و هماهنگ باشد مانند بافت توده.

عرض یا قطر در مورد گلدان گرد است که سبک دکوراسیون را تحمیل می کند. بسته به اندازه آن (جدول زیر را ببینید)، می توانید یک یا چند ردیف گیاه بکارید. روی درگاه‌های آویزان در پیش‌زمینه، درگاه‌های عمودی در پس‌زمینه بازی کنید، یک درختچه را با گیاهان کم‌پایین مرتبط کنید تا پایش را تزئین کنید…. و دکوری پیچیده و منحصر به فرد ایجاد کنید.

عمق باید با نیازهای ریشه گیاه مطابقت داشته باشد: یک یکساله به عمق یک درختچه نیاز ندارد. قاعده این است که عمق گلدان در زمان بلوغ برابر با یک سوم ارتفاع گیاه است (مثلاً گلدانی با عمق 35 سانتی متر برای گیاهی با عمق 1 متر در بلوغ).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.